Księga gości

Gorąco polecam masaż relaksacyjny u przemiłej i sympatycznej Pani Doroty. Świetnie wykonany, z pasją, dający doskonały relaks. Masaż u Pani Doroty można określić jako połączenie zaangażowania, kreatywności, profesjonalizmu i wysokich umiejętności. Z przyjemnością odwiedzę jeszcze nie raz :)
czwartek, 16 kwiecień 2015r. 15:08:48
Grodzisk Wielkopolski
Marcin T
Pół roku temu stwierdziłem metodą prób i błędów że masaże pani Doroty są najlepsze w Poznaniu. Od tego czasu udało się pani Dorocie mnie zaskoczyć – stale podnosi sama sobie poprzeczkę i udoskonala technikę rozluźniania zmęczonych mięśni i ducha. Nawet masaże relaksacyjne rozluźniają napięcia mięśni, zaś Pani Dorota masując nie odrabia wyuczony schemat, tylko skupia się na tych miejscach gdzie jest problem. Masaż gorącymi kamieniami – poezja, polecam.
wtorek, 07 kwiecień 2015r. 16:40:10
Poznań
Adam
Oczywiście 10/10 Kojący masaż to jest to czego potrzebujemy! Gorąco polecam :-) R.
niedziela, 30 listopad 2014r. 15:25:50
Poznań
Pani Dorota wykonuje wspaniałe masaże pleców. Wielokrotnie korzystałam z jej usług. Masaże u niej to doskonały relaks, a także skuteczna pomoc, kiedy dopada ból kręgosłupa lub mięśni. Masaże u Niej potrafią przenieść człowieka do zupełnie innego świata. :) I nie masz ochoty wracać. :) Pani Dorota jest bardzo miła i kompetentna, ma dużą wiedzę, którą cały czas poszerza. Doskonale wie, co robi i angażuje się w 100%. Serdecznie polecam! :)
sobota, 18 październik 2014r. 14:07:34
Poznań
Magdalena
Panią Dorotę polecił mi kolega z kortu, jako bardzo skuteczną profesjonalistkę. Podszedłem do tematu sceptycznie, jednak nasilający się ból w barku skłonił mnie do wizyty. Proszę sobie wyobrazić moje zdziwienie gdy już po pierwszym zabiegu odczułem ulgę w bólu. Pani Dorota to sympatyczna i uczynna osoba z szerokim zakresem wiedzy, jednym słowem: Polecam!
poniedziałek, 28 październik 2013r. 14:34:38
Poznań
Łukasz
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe