Księga gości

Pani Dorota wykonuje wspaniałe masaże pleców. Wielokrotnie korzystałam z jej usług. Masaże u niej to doskonały relaks, a także skuteczna pomoc, kiedy dopada ból kręgosłupa lub mięśni. Masaże u Niej potrafią przenieść człowieka do zupełnie innego świata. :) I nie masz ochoty wracać. :) Pani Dorota jest bardzo miła i kompetentna, ma dużą wiedzę, którą cały czas poszerza. Doskonale wie, co robi i angażuje się w 100%. Serdecznie polecam! :)
sobota, 18 październik 2014r. 14:07:34
Poznań
Magdalena
Panią Dorotę polecił mi kolega z kortu, jako bardzo skuteczną profesjonalistkę. Podszedłem do tematu sceptycznie, jednak nasilający się ból w barku skłonił mnie do wizyty. Proszę sobie wyobrazić moje zdziwienie gdy już po pierwszym zabiegu odczułem ulgę w bólu. Pani Dorota to sympatyczna i uczynna osoba z szerokim zakresem wiedzy, jednym słowem: Polecam!
poniedziałek, 28 październik 2013r. 14:34:38
Poznań
Łukasz
Zgłosiłem się z bólami pleców oraz karku. Po cyklu zabiegów bóle ustąpiły. Pani Dorota jest świetną masażystką. Polecam!
niedziela, 19 maj 2013r. 20:25:27
Poznań
Maciej
Tak sobie czytam te komentarze i dodać muszę koniecznie mój. Korzystam z zabiegów antycellulitowych u Pani Doroty od stycznia. Efekty można zauważyć już po kilku masażach. Obwód ud spada, a wygląd skóry staje się jędrniejszy. Kobiety nie bójcie się bańki chińskiej, z lekkim nieprzyjemnym wrażeniem można się oswoić. Dodatkowym atutem jest miłe usposobienie Pani Doroty, także ja również wszystkich zachęcam do ART MASSAGE\'U!
poniedziałek, 15 kwiecień 2013r. 21:18:03
Poznań
Gosia
Korzystam z usług Pani Doroty od około 10 miesięcy. Jeśli ktoś ma problemy z bólem stawów, kręgosłupa itp polecam! Miła atmosfera, dobra obsługa, skuteczny masaż, który postawił mnie na nogi. Zachęcam do skorzystania.
czwartek, 11 kwiecień 2013r. 13:24:22
Poznań
Andrzej
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe