Księga gości

Zgłosiłem się z bólami pleców oraz karku. Po cyklu zabiegów bóle ustąpiły. Pani Dorota jest świetną masażystką. Polecam!
niedziela, 19 maj 2013r. 20:25:27
Poznań
Maciej
Tak sobie czytam te komentarze i dodać muszę koniecznie mój. Korzystam z zabiegów antycellulitowych u Pani Doroty od stycznia. Efekty można zauważyć już po kilku masażach. Obwód ud spada, a wygląd skóry staje się jędrniejszy. Kobiety nie bójcie się bańki chińskiej, z lekkim nieprzyjemnym wrażeniem można się oswoić. Dodatkowym atutem jest miłe usposobienie Pani Doroty, także ja również wszystkich zachęcam do ART MASSAGE\'U!
poniedziałek, 15 kwiecień 2013r. 21:18:03
Poznań
Gosia
Korzystam z usług Pani Doroty od około 10 miesięcy. Jeśli ktoś ma problemy z bólem stawów, kręgosłupa itp polecam! Miła atmosfera, dobra obsługa, skuteczny masaż, który postawił mnie na nogi. Zachęcam do skorzystania.
czwartek, 11 kwiecień 2013r. 13:24:22
Poznań
Andrzej
Geniusz i talent ! Szybko przynoszace ulge masaze oraz profesjonalna opieka i troska o klienta! Zachęcam do skorzystania!
poniedziałek, 17 grudzień 2012r. 22:52:26
Poznan/Pobiedziska
Pani Dorota Kuzan wspomogła akcję Szlachetna Paczka, która była organizowana przez NZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dzięki pomocy pani Doroty, akcja mogła odbyć się na wysokim poziomie. Otrzymaliśmy karnety na masaż, które były nagrodą w konkursie dla osób przynoszących artykuły spożywczo-przemysłowe. Dziękujemy bardzo : )
niedziela, 16 grudzień 2012r. 15:40:11
Gorzów Wielkopolski
Autor:
E-Mail*:
Miasto:
Treść:
* - pola nieobowiązkowe